istikbal mutfak masaları

admin tarafından , 3.651 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

istikbal mutfak masaları

Mutfak masaları konusunda gelişen ve değişen teknolojiyle beraber oldukça farklı tasarımlar ortaya çıktı. Kalite ve sağlamlığın ön planda olduğu mutfak masalarında estetikte ön planda oldu. Mutfak masası alırken elbette mutfağımızın ölçülerine uygun olması gerekir. Eğer küçük bir mutfağa sahipsek, büyük bir mutfak masası tercih edemeyiz. Hareket alanımız kısıtlanacağı için mutfakta işlerimizi rahat yapamayız.

Mutfak masası konusunda istikbal mobilyada farklı ürünler yer alıyor. Ahşap ve cam masa modelleri vardır. Felix, Fermo, Bahama, Avensis mutfak masaları camdır. Bolero, Ritim, İmaj, Remix parlak lake ahşaptır. Frame, Vedo ve Real tamamen ahşap mutfak masalarıdır. istikbal mobilyanın bu mutfak masası modeli köşe takımı modelindedir. Ahşap masa kullanılmıştır. Yine aynı şekilde sandalye ayakları da ahşaptır. Sağlam ve güzel bir modeldir. Köşe takımı modelinde isteyenler için en uygun istikbal mutfak masası diyebiliriz. Geniş oturma alanlarıyla kalabalık misafirleriniz içinde idealdir. Mutfak dolaplarınızda koyu kahverengi ahşapsa uyum içinde olacaktır.
istikbal mutfak maslarında kampanyalı ve yeni ürünler de vardır. Kampanyalı mutfak masaları Bolero, Ritim, Fermo, Vedo, Remix, İmaj ve Avensis’tir. Yeni ürünü ise Frame mutfak masasıdır. istikbal mutfak masaları fiyatıda olukça uygundur. Kullanışlı ve sağlam olan bu mutfak masalarına ödediğiniz miktara değecektir. Sevdiklerinizle ve ailenizde bir araya gelip samimi bir atmosferde yemek yiyip, rahat ve huzurlu alışveriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem küçük hem de büyük mutfaklar için tercih edilebilecek bir üründür. Beyaz olması da her mutfak dolabına uyar. Masası parlak lakedir. Ayakları metaldir. Temizliği ve silmesi kolay bir üründür.

Ahşaptan vazgeçemeyenlarin modelidir. Ahşap olmayan yer sadece oturma yerleridir. 6 kişi çok rahatlıkla bu mutfak masasında yemek yiyebilir. Kullanışlı ve modern bir modelidir.

Berrak Masa Sandalye istikbal mutfak masaları GÖKKUŞAĞI MUTFAK MASASI Sandalyeleri istikbal mutfak masaları istikbal mutfak masaları istikbal mutfak masaları mutfak masaları istikbal mutfak masaları mutfak sandalyesi istikbal mutfak masaları

 

Yorumlar ( 0 )

istikbal Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2